Hakkında

Profesyonel kadromuz ile Apple, Samsung, HTC, Sony, Huawei, General Mobile, LG dahil tüm modellerin teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Aynı gün içinde teslim olmak üzere ön cam ve ekran değişimi yapmaktayız.Özellikle Iphone modelleri olmak üzere anakart tamirinizi firmamızda yaptırmanız mümkündür. 

Telefonunuz tamirdeyken hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebilirsiniz. PhoneHospital olarak, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi mobil cihazlarınızda oluşabilecek birçok arızaya çözüm buluyoruz. Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 6ay parça garantisi sunuyoruz.

Akıllı telefonunuzu tamir ettirecek hızlı, pratik ve sizi yormayacak bir servis arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir uygulamalarımız ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. PhoneHospital ile bozulan cep telefonlarınızı oturduğunuz yerden tamir ettirmenin keyfini çıkarın.